Naujos kartos Rocket Cement M-800

 • Plastifikuotas
 • Mažesnė mikroįtrūkių tikimybė
 • Didesnis betono slankumas
 • 2 kartus stipresnis betonas po 24 val.
 • Geresnis šilumos laidumas
Kur įsigyti?

Universalus cementas sustiprintas mikrofibra

Naudojant Rocket Cement M-800 su superplastikliu ir mikrofibra betonas yra lengviau apdirbamas – lengviau užlyginamas paviršius. Dėl sumažinto vandens kiekio mišinyje mažėja vandens atsiskyrimas, o mikrofibra sumažina trūkių tikimybę kietėjant betono konstrukcijoms. Betonas tampa stipresnis ir leidžia greičiau nuimti betonavimui naudotus klojinius, tęsti statybos darbus.

Techninė informacija

 • Saugos reikalavimai

 • Paruošimas naudojimui

 • Cemento naudojimo rekomendacijos

 • Laikymas

 • Betono kietinimas

Šio cemento sudėtyje esantis portlandcementis (99,8% mišinio tūrio) yra šarminė medžiaga, todėl naudokite asmenines apsaugos priemones nuo dulkėtumo, kad cemento nepatektų į kvėpavimo takus ar ant odos. Cementui patekus į akis, nedelsdami praplaukite dideliu kiekiu švaraus, tekančio vandens.

1. Į besisukančią betono maišyklę supilkite visą smėlį, žvirgždą, 3/4 vandens ir Rocket Cement cementą susuperplastikliu įprastomis arba ant šios pakuotės rekomenduojamomis proporcijomis.

2. Pilkite likusį vandenį, kol pasieksite reikiamą konsistenciją.

3. Maišykite mažiausiai 1,5 min.

4. Išbetonuotą vietą, priklausomai nuo oro sąlygų, uždenkite 2-3 dienoms ir laikykite drėgnai.

Mišiniui ruošti rekomenduojama naudoti geriamąjį vandenį. Smėlis ir žvirgždas turi atitikti užpildams keliamus reikalavimus. Molio priemaišos užpilduose neturėtų viršyti 1% nuo naudojamų užpildų masės.

Per daug vandens mažina mišinio stiprumą. Cementas su superplastikliu bus lengviau apdirbamas, todėl neskubėkite didinti vandens kiekio – leiskite betono mišiniui gerai išsimaišyti ir ištirpti sudėtyje esančiam sausam superplastikliui.

Cementas, naudojamas betono arba skiedinio gamybai, turi būti be priemaišų ir sausas (nesušokęs). Mišinių ruošimui rekomenduojama naudoti geriamąjį vandenį. Smėlis ir žvirgždas turi atitikti betonui ir skiediniui keliamus reikalavimus. Plastiškam betono mišiniui pagaminti naudojamas cemento, smėlio, žvirgždo ir vandens nustatytas apytikris santykis tūrio dalimis.

Jei betonavimo darbai atliekami karštą ar saulėtą dieną, išbetonuotą konstrukciją būtina uždengti plėvele ir reguliariai drėkinti. Dėl pernelyg greitai nuo betono paviršiaus išgaruojančio vandens, betono paviršius gali supleišėti, atsirasti įtrūkimai. Naudoti tik lauke arba labai gerai vėdinamoje patalpoje.

Cementas su superplastikliu laikomas ant medinių padėklų. Pakuotė (jei nepažeista) yra pritaikyta laikyti ir lauko sąlygomis. Produkto su nepažeista polietileno plėvele sandėliavimo laikas neturi viršyti 6 mėnesių. Jei polietileno plėvelė pažeista, sandėliavimo laikas negali viršyti vieno mėnesio (ir ne ilgiau nei 6 mėnesiai nuo supakavimo datos) ir produktas turi būti laikomas uždaroje, užrakintoje, nuo drėgmės apsaugotoje patalpoje.

Išbetonuota konstrukcija turi būti kietinama: vasarą uždengiant vandeniui nelaidžia plėvele, žiemą – saugant nuo užšalimo bent savaitę laiko.

Universalus cemento mišinys

Dėl šio cemento sudėtyje esančios mikrofibros, gaminamas betonas tampa tvirtinesnis ir mikrotrūkių tikimybė kietėjant betonui tampa daug mažesnė.

Naujosios kartos Rocket Cement:

 • Universalus, taip pat puikiai tinka šildomoms ir smėlbetonio grindims.
 • Lengviau apdirbamas - todėl paviršių užlyginimas yra lengvesnis, o paviršiaus džiūvimas tolygesnis.
 • Dėl mišinyje esančių superplastiklio dalelių, įgaunamas didesnis betono stiprumas.

Plastiškas

Cheminiai priedai didina plastiškumą ir leidžia išgauti reikiamą konsistenciją nenaudojant papildomo vandens kiekio.

Lengvai apdirbamas

Lengviau užlyginamas betono paviršius, geriau užpildomos tuštumos.

Stipresnis betonas

Jau po dviejų parų stipresnis už įprastą betoną jam visiškai sukietėjus. Tai leidžia greičiau nuimti betonavimui naudotus klojinius ir tęsti statybos darbus.

Didesnis slankumas

Su šiuo cementu pagamintas betonas yra didesnio slankumo nei betonas, pagamintas su įprastu cementu - todėl darbų atlikimas tampa paprastesnis.

Ieškokite prekių visoje Lietuvoje