Rocket Fibro cementas su dispersiniu armavimu

 • +20% stipresnis betonas
 • 15% mažesnės cemento sąnaudos
 • Atstoja armavimo tinklą
 • Didesnis lenkimo stipris
 • Atsparus mikro įtrūkimams
Kur įsigyti?

Sustiprintas
armavimu

Armuojantis cemento mišinys

Rocket Fibro cementas su dispersiniu armavimu – tai naujos rūšies armuojantis cemento mišinys sukurtas bendradarbiaujant su Lietuvos universitetų mokslininkais. Armavimo komponentai garantuoja geresnį apkrovų pasiskirstymą ir liekamąjį stiprumą, taip pat suteikia atsparumo įtrūkimams betonavimo ir eksploatavimo metu, ko negalima pasiekti naudojant vien tik metalinę armatūrą.

Techninė informacija

 • Saugos reikalavimai

 • Paruošimas naudojimui

 • Cemento naudojimo rekomendacijos

 • Laikymas

 • Betono kietinimas

 • Betono savybės

Šio cemento sudėtyje esantis portlandcementis (99,8% mišinio tūrio) yra šarminė medžiaga, todėl naudokite asmenines apsaugos priemones nuo dulkėtumo, kad cemento nepatektų į kvėpavimo takus ar ant odos. Cementui patekus į akis, nedelsdami praplaukite dideliu kiekiu švaraus, tekančio vandens.

1. Pradarykite cemento maišą ir su kastuvu permaišykite sudėtyje esantį armuojantį plaušą, kad tolygiai pasiskirstytų cemente. Jei betonuojant naudojamas pilnas maišas cemento – permaišyti nereikia.

 

2. Į besisukančią betono maišyklę supilkite visą smėlį, žvirgždą, 3/4 vandens ir „ROCKET Fibro“ cementas su dispersiniu armavimu įprastomis arba ant šios pakuotės rekomenduojamomis proporcijomis.

 

3. Pilkite likusį vandenį, kol pasieksite reikiamą konsistenciją.

 

4. Maišykite mažiausiai 1,5 min.

 

5. Išbetonuotą vietą, priklausomai nuo oro sąlygų, uždenkite 3-4 dienoms ir laikykite drėgnai.
Mišiniui ruošti rekomenduojama naudoti geriamąjį vandenį. Smėlis ir žvirgždas turi atitikti užpil- dams keliamus reikalavimus. Molio priemaišos užpilduose neturėtų viršyti 1% nuo naudojamų užpildų masės.

 

Per daug vandens mažina mišinio stiprumą, tam, kad plastiškumas būtų geresnis, naudokite cheminius priedus, o ne didesnį vandens kiekį.

Cementas, naudojamas betono arba skiedinio gamybai, turi būti be priemaišų ir sausas (nesušokęs). Mišinių ruošimui rekomenduojama naudoti geriamąjį vandenį. Smėlis ir žvirgždas turi atitikti betonui ir skiediniui keliamus reikalavimus.

Rocket Fibro cementas su dispersiniu armavimu laikomas ant medinių padėklų. Pakuotė (jei nepažeista) yra pritaikyta laikyti ir lauko sąlygomis. Produkto su nepažeista polietileno plėvele sandėliavi- mo laikas neturi viršyti 6 mėnesių. Jei polietileno plėvelė pažeista, sandėliavimo laikas negali viršyti vieno mėnesio (ir ne ilgiau nei 6 mėnesiai nuo pagami- nimo datos) ir produktas turi būti laikomas uždaroje, nuo drėgmės apsaugotoje patalpoje.

Išbetonuotą konstrukcija turi būti kietinama: vasarą uždengiant vandeniui nelaidžia plėvele, žiemą – saugant nuo užšalimo bent savaitę laiko.

Šis cementas yra produktas skirtas profesionaliam naudojimui, pasižymintis visomis svarbiausiomis savybėmis, kurias betono technologai užtikrina projektuodami betono sudėtis.
Betonuojant su šiuo cementu galima imtis pačių sudėtingiausių darbų, kuomet svarbu patvarus, stiprus ir ilgaamžiškas betonas.
Darbas su šiuo cementu bus paprastesnis ir patogesnis. Dėl sudėtyje esančios dispersinio armavimo fibros – betonas bus sutvirtintas visame tūryje, ką yra sudėtinga pasiekti su įprastais armavimo karkasais, ypatingai betonuojant nedideles konstrukcijas, kurias sudėtinga tinkamai stiprinti: polius, stulpus, pamatus ir kt.

Dispersinis armavimas plastikine fibra

Plastikinė fibra veikia kaip armuojantis elementas ir padidina betono tempimo ir lenkimo stiprį. Todėl plastikinė fibra gali pakeisti tradicinę strypinę arba vielinę armatūrą.

Plastikinė fibra:

 • Nekoroduoja, nesukelia defektų paviršiuje eksploatuojant agresyvioje (drėgnoje) aplinkoje.
 • Atlieka smulkių plyšių armavimą, todėl sumažina betono trapųjį irimą.
 • Dėl geresnio armuojančių dalelių pasiskirstymo betone, armavimas yra patvaresnis ir veikia visomis kryptimis.
 • Stabdo paviršiaus mikropleišėjimą betono kietėjimo metu, vykstant intensyviam betono susitraukimui dėl garuojančios paviršinės drėgmės.

Betono armavimas

Sukurtas naudoti, kai reikalingas plastiškas betono mišinys ir sudėtinga atlikti įprasto armavimo darbus arba sudėtingomis sąlygomis reikia atlikti papildomą betonuojamo objekto armavimą.

Nekoroduoja

Naudojamas, kai reikalingi armuoto betono intarpai - armavimo komponentai yra plastikiniai, todėl, lyginant su metaline armatūra, nekoroduoja.

Tvirtas betonas

Ypač tvirtas - sudėtyje esantys mikro ir makroplaušo komponentai sutvirtina betoną ir jis tampa atsparesnis įtrūkimams kietėjimo bei eksploatavimo metu.

Atsparus betonas

Tinkamas naudoti, kai betonuojamos didelio ploto konstrukcijos ir atsiranda galimos didelės apkrovos ir temperatūros svyravimai.

Ieškokite prekių visoje Lietuvoje