Rocket Fibro cementas su superplastikliu

 • 10% mažesnės cemento sąnaudos
 • 40% stipresnis betonas jau po dviejų parų
 • +57% didesnis betono slankumas
 • 15% stipresnis betonas už įprastą betoną
Kur įsigyti?

Lengviau
apdirbamas

Superplastiklis - stipresniam betonui

Betonas, pagamintas naudojant Rocket Fibro cementą su superplastikliu, jau po dviejų parų yra 40% stipresnis ir 15% stipresnis už įprastą betoną jam sukietėjus. Betonas yra lengviau apdirbamas – lengviau užlyginamas paviršius, geriau užpildomos tuštumos. Dėl to mažėja vandens atsiskyrimas, t.y. betono paviršiuje nesusidaro vandens sluoksnis, kuris įprastame betone išplauna aktyvias cemento daleles.

Techninė informacija

 • Saugos reikalavimai

 • Paruošimas naudojimui

 • Cemento naudojimo rekomendacijos

 • Laikymas

 • Betono kietinimas

Šio cemento sudėtyje esantis portlandcementis (99,8% mišinio tūrio) yra šarminė medžiaga, todėl naudokite asmenines apsaugos priemones nuo dulkėtumo, kad cemento nepatektų į kvėpavimo takus ar ant odos. Cementui patekus į akis, nedelsdami praplaukite dideliu kiekiu švaraus, tekančio vandens.

1. Į besisukančią betono maišyklę supilkite visą smėlį, žvirgždą, 3/4 vandens ir Rocket Fibro cementą su superplastikliais įprastomis arba ant šios pakuotės rekomenduojamomis proporcijomis.

 

2. Pilkite likusį vandenį, kol pasieksite reikiamą konsistenciją.

 

3. Maišykite mažiausiai 1,5 min.

 

4. Išbetonuotą vietą, priklausomai nuo oro sąlygų, uždenkite 2-3 dienoms ir laikykite drėgnai.
Mišiniui ruošti rekomenduojama naudoti geriamąjį vandenį. Smėlis ir žvirgždas turi atitikti užpildams keliamus reikalavimus. Molio priemaišos užpilduose neturėtų viršyti 1% nuo naudojamų užpildų masės.
Per daug vandens mažina mišinio stiprumą. Cementas su superplastikliais bus lengviau apdirbamas, todėl neskubėkite didinti vandens kiekio – leiskite betono mišiniui gerai išsimaišyti ir ištirpti sudėtyje esantiems sausiems superplastikliams.

Cementas, naudojamas betono arba skiedinio gamybai, turi būti be priemaišų ir sausas (nesušokęs).

 

Mišinių ruošimui rekomenduojama naudoti geriamąjį vandenį. Smėlis ir žvirgždas turi atitikti betonui ir skiediniui keliamus reikalavimus.

 

Plastiškam betono mišiniui pagaminti naudojamas cemento, smėlio, žvirgždo ir vandens nustatytas apytikris santykis tūrio dalimis.

 

Jei betonavimo darbai atliekami karštą ar saulėtą dieną, išbetonuotą konstrukciją būtina uždengti plėvele ir reguliariai drėkinti. Dėl pernelyg greitai nuo betono paviršiaus išgaruojančio vandens, betono paviršius gali supleišėti, atsirasti įtrūkimai.

Rocket Fibro cementas su superplastikliu laikomas ant medinių padėklų. Pakuotė (jei nepažeista) yra pritaikyta laikyti ir lauko sąlygomis. Produkto su nepažeista polietileno plėvele sandėliavimo laikas neturi viršyti 6 mėnesių. Jei polietileno plėvelė pažeista, sandėliavimo laikas negali viršyti vieno mėnesio (ir ne ilgiau nei 6 mėnesiai nuo pagaminimo datos) ir produktas turi būti laikomas uždaroje, nuo drėgmės apsaugotoje patalpoje.

Išbetonuota konstrukcija turi būti kietinama: vasarą uždengiant vandeniui nelaidžia plėvele, žiemą – saugant nuo užšalimo bent savaitę laiko.

 

Šio cemento sudėtyje esantis portlandcementis (99,8% mišinio tūrio) yra šarminė medžiaga, todėl naudokite asmenines apsaugos priemones nuo dulkėtumo, kad cemento nepatektų į kvėpavimo takus ar ant odos. Cementui patekus į akis, nedelsdami praplaukite dideliu kiekiu švaraus, tekančio vandens.

Superplastiklio
poveikis betonui

Superplastiklio dalelės pasiskirsto betono mišinyje, bei suteikia cemento dalelėms didesnį elektrinį krūvį.

Dėl šio poveikio, cemento ir plastiklio dalelės skystoje fazėje pradeda stumti viena kitą: cementas geriau pasiskirsto skystoje terpėje, o nesulimpa tarpusavyje, išlaisvinamas reakcijai reikalingas vanduo, todėl intensyviau vyksta hidratacijos reakcija.

Betonas įgauna šias savybes:

 • Reikalingas mažesnis vandens kiekis
 • Įgaunamas didesnis stiprumas
 • Geresnis mišinio klojumas

Plastiškas

Cheminiai priedai didina plastiškumą ir leidžia išgauti reikiamą konsistenciją nenaudojant papildomo vandens kiekio.

Lengvai apdirbamas

Betonas, pagamintas naudojant Rocket Fibro cementą su superplastikliu, yra lengviau apdirbamas – lengviau užlyginamas paviršius, geriau užpildomos tuštumos.

Stipresnis betonas

Jau po dviejų parų 40% stipresnis ir 15% stipresnis už įprastą betoną jam visiškai sukietėjus. Tai leidžia greičiau nuimti betonavimui naudotus klojinius ir tęsti statybos darbus.

Didesnis slankumas

Su šiuo cementu pagamintas betonas yra didesnio slankumo nei betonas, pagamintas su įprastu cementu - todėl darbų atlikimas tampa paprastesnis.

Ieškokite prekių visoje Lietuvoje